Vítejte na webu  Masáže & Terapie

 

Narodila jsem se ve znamení RAKA s ascedentem PANNA.

Při péči dvou synů jsem absolvovala různé kurzy se zaměřením udržení zdraví a nastolení vnitřní rovnováhy. Postupně jsem přicházela na to, že všechny potíže se zdravím si způsobujeme sami. Chodila jsem do práce, jejíž smysl se mi zdál nejasný a jen vzácně nacházela vnitřní naplnění. Nenaplněná se cítila i v soukromém životě.

Rok 2010 se stal pro mě přelomový.

Všechny zdravotní problém se nahromadily a už jsem před sebou nemohla utéct. Jelikož jsem dlouhou dobu nemohla chodit do práce, cítila jsem nutnost absolvování základního kurzu Masér pro sportovní a rekondiční masáže. Tušila jsem, že u klasických masáží nezůstanu.

Jsem šťastná, že mě hluboce dostala kraniosakrální terapie. Nejdříve jsem ji poznala v roce 2010 jako klientka. Vzbudila ve mě velkou touhu proniknout do její hloubky. Později začátkem roku 2014 jsem poznala naprosto skvělou terapeutku a pro mě velice silnou osobnost Viki Skácelovou.

Lektorka, terapeutka Viki Skácelová vytvořila vlastní postup Kraniosakrální terapie cestou hluboké relaxace, která je postavena na základech kraniosakrální terapie podle Dr. Sutherlanda (zakladatel 1873-1954), při které zcela respektuje člověka jako duchovní bytost, podléhající přírodním a vesmírným zákonům.

Z okruhu původních masáží Vám mohu nabídnout manuální lymfodreanáž podle doktora Bechyně.

Pravidelnou reflexní terapií lze vyřešit mnoho zdravotních potíží, od zablokovaného krku, ztuhlých ramen, močových cest a celé řady dalších.

Váš komentář

Push it to the limit cool Wolf you are the best and you can do everything https://www.samsung.com smkmkplobydlmcrjmzgvx

Push it to the limit cool Wolf you are the best and you can do everything https://www.samsung.com smkmkplobydlmcrjmzgvx 0696381 | 23.07.2023

Push it to the limit cool Wolf you are the best and you can do everything https://www.samsung.com smkmkplobydlmcrjmzgvx

Kranio terapie

Jana Spružinová | 27.08.2020

Byla jsem u paní Zátopkové už několikrát, začala jsem k ní chodit kvůli migrénám. Každá návštěva byla úžasná a moc mi pomohla. Rozhodně všem doporučuji.

Masáže od Pavlínky

Hanka | 15.05.2020

Už se moc těším na znovuotevření salonu a první masáž po dlouhatánské době. Doporučuji tvé masáže všem váhajícím lidem, protože nejsi jen masérka, vidíš i to co bývá většině smrtelníkům skryto ! Maminka i sestra byly moc spokojené s tvými službami. Tak se jdu hned objednat :-) Hodně klientů přeju!

Kraniosakrální terapie

Jana | 12.05.2020

Pavlínka je úžasná osobnost. Krásná, příjemná, usměvavá, klidná i temperamentní, ale především čistá duše, která se vždy snaží vším, co umí předat pomoci. Na kraniosakrální terapii k ní chodívám, dá se říci, tak nějak pravidelně nepravidelně a moc mi tyto chvíle dávají. Zklidním se a po čase mi dlouho řešené věci zapadat do sebe z ničeho nic samy. Mám moc ráda chvíle u ní a moc ráda od ní také odcházím:) Myslím, že má obrovský dar nejen ve svých rukou, který citlivě předává dál. Pavlínko, za vše děkuji :-)

kranio terapie

Monika | 24.04.2020

Na kranio terapii jsem šla spíše ze zvědavosti a pro relax. Paní Zátopková mě dokázala skvěle uklidnit, vysvětlila vše, co bylo potřeba. A přestože jsem jí neřekla téměř nic o svých problémech, dokázala mi pak sama říci, v jaké části těla je problém a co bych mohla udělat pro zlepšení. Po ukončení nouzového stavu se určitě objednám na pokračování, i kdyby to mělo být opět jen pro zrelaxování a oddech od všeho kolem. Děkuji.

.

Barča | 18.04.2020

Pavlína je úžasná žena! Člověk se s ní cítí tak nějak příjemně, čistě a kranio i reflexka na které jsem byla....prostě BOMBA!!❤❤

Důvěřujte a otevřete se

Martina | 14.04.2020

U Pavlínky se snoubí profesionalita s mistrovskou vnímavostí co v danou chvíli upřednostnit, díky její citovosti a intuici. Mě poprvé zrelaxovala reflexní terapií a podruhé jsme při kraniosakr.terapii úspěšně vyřešily strach z vody a létání. Kamarádce napoprvé odstranila příčinu neplodnosti a jiné pomohla s jinými gynekol. potížemi. Práce ji moc baví a je jí posláním. Pavli těším se na příště. Všem doporučuji, úplně se uvolněte a důvěřujte :-)

vyléčení bolestivého tzv. zmrzlého ramene

Ivana+Martin | 11.04.2020

BOWENOVA TECHNIKA, kterou Pavlína uplatňuje při léčení, vyléčila manželovi zmrzlé rameno. Pohyb ramene byl bolestivý, nemohl ani předpažit. Problém nasadit si batoh na záda atd.... Masážní technika byla účinnější než navštěvované rehabilitace.
Děkujeme.

Kraniosakrální terapie

Bětka | 30.03.2020

Na kranio jsem šla jen jako na prevenci, neměla jsem žádný zásadní zdravotní problém. Chtěla jsem si jen odpočinout a zrelaxovat, což se mi díky Pavlínce skvěle povedlo. Moc se mi líbilo, jak Pavlínka na začátku terapie propojila kranio s reflexní masáží. Bylo to tak nesmírně uvolňující a díky tomu jsem u krania pak zažila krásné vjemy. Moc děkuji! :-)

Alergie

Kateřina | 29.03.2020

Pavlínka je úžasná, krásná a čistá duše, její nacítění se na druhé, humor a nadhled miluji. Díky tomu všemu a svým velkým znalostem dokáže člověku pomoci si vnitřně projít tím, čím je potřeba a nechat odejít to, co odejít má. Nevěřila bych nikdy, že během pěti minut mě dokáže na několik hodin zbavit těžké alergie a to jen tak, volně v přírodě. Dceři zase pomohla pomocí kraniosakrální terapie. Vřele doporučuji všem!!!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Novinky

Dovolená

13.08.2018 19:48
  Načerpejte tolik sil, kolik potřebujete, hrejte si, dovolte svým buňkám, aby byly být šťastné..a zpátky se vracejte spokojení a vděční, že se máte kam vrátit, na místo, které důvěrně znáte a kde se cítite dobře.

Kraniosakrální terapie z jiného úhlu

11.02.2018 10:42
Naše tělo se vyznačuje dokonalou schopností samoregulace. Každý den se probouzí a vydává se do vnějšího světa: zkrátka žije. Zatímco v noci spíme, naše tělo nezahálí, ale vykonává nesmírnou práci. V průběhu života se buňky opotřebovávají a spánek zajišťuje čas nezbytný pro jejich obnovu. Druhý den...

Přání kraniomiminkám

28.12.2017 15:45
V závěru roku bych velice ráda popřála tzv. "kraniomiminkám" Eliáškovi, Zoince a dalším, jejichž netradiční jména si už nepamatuji, naprosto šťastné bezstarostné dětství se spoustou her, tvořivosti a dále úspěšnou celou životní pouť.  Již  název  "kraniomiminko" vypovídá a také...

PF 2018

28.12.2017 14:31
       HREJTE SI, TVOŘTE, ZKOUŠEJTE, CO VÁM ČINÍ RADOST..          ..VNITŘNÍ STABILITU A KRÁSNĚ PROŽITÝ CELÝ ROK 2018..                           

Kraniosakrální terapie u (nastávajících) maminek

26.08.2017 10:26
Velmi mě těší, že v posledních měsících se dostává kraniosakrální terapie na vědomí i mladým ženám, které plánují miminko. Spousta klientek po terapii skutečně otěhotněla. Méně však z nich absolvovala terapii během těhotenství. Přitom právě během "očekávání" řada z nich se potýkaly s problémy, od...

PF 2016

28.12.2015 17:25
Všem stávájícím klientům, včetně dětských, kteří navštívili studio na adrese T.G. Masaryka 588, děkuji za jejich čas, vzájemnou důvěru a nové zkušenosti.Přeji Vám, aby rok 2016 byl plný nového objevování a uvědomování sebe samotné, aby jste si umožnili především osobní rozvoj k cestě naplnění...

Poděkování

19.12.2014 20:39
Studio funguje 3 měsíce a jsem ráda, že všichni klienti, kteří nás navštivili, se cítili naprosto spokojení. Všem svým klientům děkuji za projevenou důvěru. Čemukoliv plně věříte, ať už je to cokoliv, dává smysl. VLASTNÍ KOMPETENCE NÁM DÁVÁ ŠANCI ZŮSTAT TRVALE ZDRÁVI. (Clemens Kuby) Naslouchejte...

Nové působiště

10.11.2014 11:26
Pozitivní zpráva pro všechny, kteří chodí pravidelně relaxovat, či jen nabrat "nový dech", najdete mě kousek od centra od Kongresového centra, nad obchodní akademií, v 1. internátě. Uprostřed budovyvedle Pizza Hallo najdete vchod do 4. patra, dveře 402. 

Kraniosakrální terapie

08.05.2014 11:49
"Čím lépe porozumíte sobě samým a svým emocím,  tím více budete milovat to, co je."  Baruch Spinoza V nových prostorách se budu věnovat hlavně terapiím, zejména kraniosakrálním. Z okruhu klasických masáží mohu poskytnout masáž lymfatickou.

Ukončení působiště v Salónu Grácie

08.05.2014 11:03
K 30.4. 2014 Salón Grácie zanikl. Od 2.5. všechny pracovnice bývalého studia působí na jiných pracovištích. Stále ještě hledám nové prostory, jelikož mám přesnou představu. Nechejte se překvapit, nadcházející místečko bude klidné, světlé, čisté a hlavně se v něm budete cítit dobře. Čím dál více...
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>