Vítejte na webu  Masáže & Terapie

 

Narodila jsem se ve znamení RAKA s ascedentem PANNA.

Při péči dvou synů jsem absolvovala různé kurzy se zaměřením udržení zdraví a nastolení vnitřní rovnováhy. Postupně jsem přicházela na to, že všechny potíže se zdravím si způsobujeme sami. Chodila jsem do práce, jejíž smysl se mi zdál nejasný a jen vzácně nacházela vnitřní naplnění. Nenaplněná se cítila i v soukromém životě.

Rok 2010 se stal pro mě přelomový.

Všechny zdravotní problém se nahromadily a už jsem před sebou nemohla utéct. Jelikož jsem dlouhou dobu nemohla chodit do práce, cítila jsem nutnost absolvování základního kurzu Masér pro sportovní a rekondiční masáže. Tušila jsem, že u klasických masáží nezůstanu.

Jsem šťastná, že mě hluboce dostala kraniosakrální terapie. Nejdříve jsem ji poznala v roce 2010 jako klientka. Vzbudila ve mě velkou touhu proniknout do její hloubky. Později začátkem roku 2014 jsem poznala naprosto skvělou terapeutku a pro mě velice silnou osobnost Viki Skácelovou.

Lektorka, terapeutka Viki Skácelová vytvořila vlastní postup Kraniosakrální terapie cestou hluboké relaxace, která je postavena na základech kraniosakrální terapie podle Dr. Sutherlanda (zakladatel 1873-1954), při které zcela respektuje člověka jako duchovní bytost, podléhající přírodním a vesmírným zákonům.

Z okruhu původních masáží Vám mohu nabídnout manuální lymfodreanáž podle doktora Bechyně.

Pravidelnou reflexní terapií lze vyřešit mnoho zdravotních potíží, od zablokovaného krku, ztuhlých ramen, močových cest a celé řady dalších.

Váš komentář

Push it to the limit cool Wolf you are the best and you can do everything https://www.samsung.com smkmkplobydlmcrjmzgvx

Push it to the limit cool Wolf you are the best and you can do everything https://www.samsung.com smkmkplobydlmcrjmzgvx 0696381 | 23.07.2023

Push it to the limit cool Wolf you are the best and you can do everything https://www.samsung.com smkmkplobydlmcrjmzgvx

Kranio terapie

Jana Spružinová | 27.08.2020

Byla jsem u paní Zátopkové už několikrát, začala jsem k ní chodit kvůli migrénám. Každá návštěva byla úžasná a moc mi pomohla. Rozhodně všem doporučuji.

Masáže od Pavlínky

Hanka | 15.05.2020

Už se moc těším na znovuotevření salonu a první masáž po dlouhatánské době. Doporučuji tvé masáže všem váhajícím lidem, protože nejsi jen masérka, vidíš i to co bývá většině smrtelníkům skryto ! Maminka i sestra byly moc spokojené s tvými službami. Tak se jdu hned objednat :-) Hodně klientů přeju!

Kraniosakrální terapie

Jana | 12.05.2020

Pavlínka je úžasná osobnost. Krásná, příjemná, usměvavá, klidná i temperamentní, ale především čistá duše, která se vždy snaží vším, co umí předat pomoci. Na kraniosakrální terapii k ní chodívám, dá se říci, tak nějak pravidelně nepravidelně a moc mi tyto chvíle dávají. Zklidním se a po čase mi dlouho řešené věci zapadat do sebe z ničeho nic samy. Mám moc ráda chvíle u ní a moc ráda od ní také odcházím:) Myslím, že má obrovský dar nejen ve svých rukou, který citlivě předává dál. Pavlínko, za vše děkuji :-)

kranio terapie

Monika | 24.04.2020

Na kranio terapii jsem šla spíše ze zvědavosti a pro relax. Paní Zátopková mě dokázala skvěle uklidnit, vysvětlila vše, co bylo potřeba. A přestože jsem jí neřekla téměř nic o svých problémech, dokázala mi pak sama říci, v jaké části těla je problém a co bych mohla udělat pro zlepšení. Po ukončení nouzového stavu se určitě objednám na pokračování, i kdyby to mělo být opět jen pro zrelaxování a oddech od všeho kolem. Děkuji.

.

Barča | 18.04.2020

Pavlína je úžasná žena! Člověk se s ní cítí tak nějak příjemně, čistě a kranio i reflexka na které jsem byla....prostě BOMBA!!❤❤

Důvěřujte a otevřete se

Martina | 14.04.2020

U Pavlínky se snoubí profesionalita s mistrovskou vnímavostí co v danou chvíli upřednostnit, díky její citovosti a intuici. Mě poprvé zrelaxovala reflexní terapií a podruhé jsme při kraniosakr.terapii úspěšně vyřešily strach z vody a létání. Kamarádce napoprvé odstranila příčinu neplodnosti a jiné pomohla s jinými gynekol. potížemi. Práce ji moc baví a je jí posláním. Pavli těším se na příště. Všem doporučuji, úplně se uvolněte a důvěřujte :-)

vyléčení bolestivého tzv. zmrzlého ramene

Ivana+Martin | 11.04.2020

BOWENOVA TECHNIKA, kterou Pavlína uplatňuje při léčení, vyléčila manželovi zmrzlé rameno. Pohyb ramene byl bolestivý, nemohl ani předpažit. Problém nasadit si batoh na záda atd.... Masážní technika byla účinnější než navštěvované rehabilitace.
Děkujeme.

Kraniosakrální terapie

Bětka | 30.03.2020

Na kranio jsem šla jen jako na prevenci, neměla jsem žádný zásadní zdravotní problém. Chtěla jsem si jen odpočinout a zrelaxovat, což se mi díky Pavlínce skvěle povedlo. Moc se mi líbilo, jak Pavlínka na začátku terapie propojila kranio s reflexní masáží. Bylo to tak nesmírně uvolňující a díky tomu jsem u krania pak zažila krásné vjemy. Moc děkuji! :-)

Alergie

Kateřina | 29.03.2020

Pavlínka je úžasná, krásná a čistá duše, její nacítění se na druhé, humor a nadhled miluji. Díky tomu všemu a svým velkým znalostem dokáže člověku pomoci si vnitřně projít tím, čím je potřeba a nechat odejít to, co odejít má. Nevěřila bych nikdy, že během pěti minut mě dokáže na několik hodin zbavit těžké alergie a to jen tak, volně v přírodě. Dceři zase pomohla pomocí kraniosakrální terapie. Vřele doporučuji všem!!!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Novinky

Sezónní akce

30.05.2012 16:06
Akce trvá od 4.6. do konce června. Platí sezónní SLEVA na všechny druhy masáží 30 %. Pozor sleva platí i na lymfatickou masáž ! Přeji Vám krásné dny se sluníčkem.

Pro všechny pojištěnce VZP

14.05.2012 19:47
Začátkem května jsem podepsala smlouvu se smluvním partnerem VZP ČR. Všem registrovaným pojištěncům ve Všeobecné zdravotní pojišťovně nebo v Klubu pevného zdraví VZP bude po předložení kartičky poskytnuta sleva ve výši 10 % na všechny druhy masáží či jednotlivé terapie. O možnosti poskytnutí...

Jaro nebo léto?

02.05.2012 14:34
Z dlouhé studené zimy jsme skočili rovnou do horkých dní. To sebou přináší daleko větší zátěž na náš organismus a stále hodně lidí má problémy se žlučníkem, ačkoliv ten byl nejvíce ohroženým orgánem v měsíci březnu. Podobně na tom mohou být i játra, nejvíce ohrožená v dubnu. Přetrvávájí dokonce i...

Setkání s Monikou Žídkovou

16.04.2012 19:24
Chcete poznat osobně Moniku Žídkovou (bývalá Miss ČR) a její kosmetiku Miss Cosmetic? Máte možnost ve čtvrtek 19.4. od 17hodin na Kolibě v Březůvkách. Z důvodu omezené kapacity vstupenky nutno rezervovat na tel.: 775 799 971 či na mail: sona.skrivankova@misscosmetic.cz...

Fotky u produktů

09.04.2012 19:07
Od velikonočního pondělí si již můžete prohlédnout i záběry u všech nabízených masáží. Fotky pomůžou přibližit jednotlivý produkt zblízka. Samozřejmě není znát detailní způsob každé masážní techniky, ale obrázek může přiblížit či zkonkretizovat Vaše představy o vybraném produktu.  

Dornova metoda

04.04.2012 11:58
Napravováním páteře či kloubů se dá předejít celé řadě různých zdravotních nepříjemností. Dornova metoda se řadí mezi tvrdší techniky, při pravidelném napravování se dostaneme k zajímavým výsledkům. I když tento produkt není moc populární, ze zdravotního hlediska velice uleví. Samozřejmě snažím...

Jemnější detoxikace

19.03.2012 20:43
Jestliže se chcete cítit v jarních měsících svěže, plní energie a nezbývá Vám čas na manuální lymfodrenáž, můžete si vyzkoušet i baňkování. Technika baňkování současně působí na lymfatický systém a rovněž se řadí mezi detoxikační masáže. Nepoužívám běžné baňky, které způsobují v případě problémů...

Manuální lymfodrenáž v rámci jarní detoxikace

12.03.2012 20:19
Mnoho lidí podstupuje různé diety a půsty. Jejich smyslem je zbavení těla těžkých kovů, toxinů. Podpořte jarní očistu manuální lymfodrenáží. Ale i ostatní, kteří ji vyzkouší, pocítí výrazné výsledky sami na sobě, počínaje od snížení či odstranění únavy, otoků, pocitů těžkých nohou, celulitidy,...

Masáže mají prý podobný účinek jako analgetika

02.03.2012 15:45
Pro ty, pro které jsou různé masáže tabu, vyšel v únoru článek v Zajímavostech (Lidové noviny), mrkněte na odkaz: http://relax.lidovky.cz/ln-zdravi.asp?r=ln-zdravi&c=A120206_145403_ln-zdravi_glu

Nové Studio zdraví a krásy

02.03.2012 15:33
Na místě bývalého obchodu Rámy a pasparty na Štefánikově ulici najdete nové Studio zdraví a krásy. Ve studiu můžete nejen nabrat novou energii, ale i vybrat kosmetiku Moniky Žídkové viz odkaz: http://www.misscosmeticzlin.cz
<< 1 | 2 | 3 | 4