Vítejte na webu  Masáže & Terapie

 

Narodila jsem se ve znamení RAKA s ascedentem PANNA.

Při péči dvou synů jsem absolvovala různé kurzy se zaměřením udržení zdraví a nastolení vnitřní rovnováhy. Postupně jsem přicházela na to, že všechny potíže se zdravím si způsobujeme sami. Chodila jsem do práce, jejíž smysl se mi zdál nejasný a jen vzácně nacházela vnitřní naplnění. Nenaplněná se cítila i v soukromém životě.

Rok 2010 se stal pro mě přelomový.

Všechny zdravotní problém se nahromadily a už jsem před sebou nemohla utéct. Jelikož jsem dlouhou dobu nemohla chodit do práce, cítila jsem nutnost absolvování základního kurzu Masér pro sportovní a rekondiční masáže. Tušila jsem, že u klasických masáží nezůstanu.

Jsem šťastná, že mě hluboce dostala kraniosakrální terapie. Nejdříve jsem ji poznala v roce 2010 jako klientka. Vzbudila ve mě velkou touhu proniknout do její hloubky. Později začátkem roku 2014 jsem poznala naprosto skvělou terapeutku a pro mě velice silnou osobnost Viki Skácelovou.

Lektorka, terapeutka Viki Skácelová vytvořila vlastní postup Kraniosakrální terapie cestou hluboké relaxace, která je postavena na základech kraniosakrální terapie podle Dr. Sutherlanda (zakladatel 1873-1954), při které zcela respektuje člověka jako duchovní bytost, podléhající přírodním a vesmírným zákonům.

Z okruhu původních masáží Vám mohu nabídnout manuální lymfodreanáž podle doktora Bechyně.

Pravidelnou reflexní terapií lze vyřešit mnoho zdravotních potíží, od zablokovaného krku, ztuhlých ramen, močových cest a celé řady dalších.

Váš komentář

Push it to the limit cool Wolf you are the best and you can do everything https://www.samsung.com smkmkplobydlmcrjmzgvx

Push it to the limit cool Wolf you are the best and you can do everything https://www.samsung.com smkmkplobydlmcrjmzgvx 0696381 | 23.07.2023

Push it to the limit cool Wolf you are the best and you can do everything https://www.samsung.com smkmkplobydlmcrjmzgvx

Kranio terapie

Jana Spružinová | 27.08.2020

Byla jsem u paní Zátopkové už několikrát, začala jsem k ní chodit kvůli migrénám. Každá návštěva byla úžasná a moc mi pomohla. Rozhodně všem doporučuji.

Masáže od Pavlínky

Hanka | 15.05.2020

Už se moc těším na znovuotevření salonu a první masáž po dlouhatánské době. Doporučuji tvé masáže všem váhajícím lidem, protože nejsi jen masérka, vidíš i to co bývá většině smrtelníkům skryto ! Maminka i sestra byly moc spokojené s tvými službami. Tak se jdu hned objednat :-) Hodně klientů přeju!

Kraniosakrální terapie

Jana | 12.05.2020

Pavlínka je úžasná osobnost. Krásná, příjemná, usměvavá, klidná i temperamentní, ale především čistá duše, která se vždy snaží vším, co umí předat pomoci. Na kraniosakrální terapii k ní chodívám, dá se říci, tak nějak pravidelně nepravidelně a moc mi tyto chvíle dávají. Zklidním se a po čase mi dlouho řešené věci zapadat do sebe z ničeho nic samy. Mám moc ráda chvíle u ní a moc ráda od ní také odcházím:) Myslím, že má obrovský dar nejen ve svých rukou, který citlivě předává dál. Pavlínko, za vše děkuji :-)

kranio terapie

Monika | 24.04.2020

Na kranio terapii jsem šla spíše ze zvědavosti a pro relax. Paní Zátopková mě dokázala skvěle uklidnit, vysvětlila vše, co bylo potřeba. A přestože jsem jí neřekla téměř nic o svých problémech, dokázala mi pak sama říci, v jaké části těla je problém a co bych mohla udělat pro zlepšení. Po ukončení nouzového stavu se určitě objednám na pokračování, i kdyby to mělo být opět jen pro zrelaxování a oddech od všeho kolem. Děkuji.

.

Barča | 18.04.2020

Pavlína je úžasná žena! Člověk se s ní cítí tak nějak příjemně, čistě a kranio i reflexka na které jsem byla....prostě BOMBA!!❤❤

Důvěřujte a otevřete se

Martina | 14.04.2020

U Pavlínky se snoubí profesionalita s mistrovskou vnímavostí co v danou chvíli upřednostnit, díky její citovosti a intuici. Mě poprvé zrelaxovala reflexní terapií a podruhé jsme při kraniosakr.terapii úspěšně vyřešily strach z vody a létání. Kamarádce napoprvé odstranila příčinu neplodnosti a jiné pomohla s jinými gynekol. potížemi. Práce ji moc baví a je jí posláním. Pavli těším se na příště. Všem doporučuji, úplně se uvolněte a důvěřujte :-)

vyléčení bolestivého tzv. zmrzlého ramene

Ivana+Martin | 11.04.2020

BOWENOVA TECHNIKA, kterou Pavlína uplatňuje při léčení, vyléčila manželovi zmrzlé rameno. Pohyb ramene byl bolestivý, nemohl ani předpažit. Problém nasadit si batoh na záda atd.... Masážní technika byla účinnější než navštěvované rehabilitace.
Děkujeme.

Kraniosakrální terapie

Bětka | 30.03.2020

Na kranio jsem šla jen jako na prevenci, neměla jsem žádný zásadní zdravotní problém. Chtěla jsem si jen odpočinout a zrelaxovat, což se mi díky Pavlínce skvěle povedlo. Moc se mi líbilo, jak Pavlínka na začátku terapie propojila kranio s reflexní masáží. Bylo to tak nesmírně uvolňující a díky tomu jsem u krania pak zažila krásné vjemy. Moc děkuji! :-)

Alergie

Kateřina | 29.03.2020

Pavlínka je úžasná, krásná a čistá duše, její nacítění se na druhé, humor a nadhled miluji. Díky tomu všemu a svým velkým znalostem dokáže člověku pomoci si vnitřně projít tím, čím je potřeba a nechat odejít to, co odejít má. Nevěřila bych nikdy, že během pěti minut mě dokáže na několik hodin zbavit těžké alergie a to jen tak, volně v přírodě. Dceři zase pomohla pomocí kraniosakrální terapie. Vřele doporučuji všem!!!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Novinky

Podruhé v Salónu Grácie

03.11.2013 14:38
Jak jsem se v minulých novinkách zmínila, neustále se něco děje. Dokonce i Salón Grácie změnil své místečko. Ale nebudete hledat dlouho. Nachází se rovněž na náměstí Míru, v domě č. 176, nad Svatebním studiem Dany Svozílkové. Můžete si odpočinout a nechat se zkrášlit pod šikovnýma rukama...

V novém salónu

31.08.2013 19:26
V salónu Grácie jsou stávající ceny za masáže a terapie nastaveny jako zavádějící. Akce potrvá do konce září 2013. Od 1. října bude ceník mírně pozměněn vzhledem k novým podmínkám, což jistě pochopíte :) Přeji dobrou náladu a hezké chvíle s vašimi nejbližšími.

Salón Grácie

31.08.2013 19:01
Milí stávající i potenciální klienti.., vím, že jsem se vám na svých stránkách dlouho neozývala, neznamená to, že se nedějí žádné změny. V podstatě každý den přináší něco nového. Největší novinkou určitě je to, že mě od září 2013 najdete na novém místě, v salónu Grácie, na náměstí Míru 64...

MYRTOVÁ TERAPIE

31.01.2013 17:58
Myrta obecná má velmi dlouhou historii sahající do starověku. Používá se i v oblasti kosmetiky, neboť má antiseptické účinky, známá je i pro své léčivé účinky včetně péče o dásně, odřeniny. Má afrodiziakální účinky, odstraňuje napětí, stres, nervozitu, přispívá k relaxaci, uvolnění. Běžně rozšířená...

PF 2013

30.12.2012 20:32
Všem milým klientům přeji hodně krásných přítomných okamžiků, šťastné bytí sama se sebou, vnitřní klid, sebedůvěru a pozitivní pocity. Žijte tak, jak si přeje Vaše vlastní srdce. SMYSLUPLNÝ, VESELÝ A DOBRÝ ROK 2013.

18.10. 2012 - Den otevřených dveří

09.10.2012 18:18
Dne 18.10. od 15.- 19.h Vás srdečně zvu ke Dni otevřených dveří do Studia zdraví a krásy. Budete mít možnost vyzkoušet kvalitní výrobky české společnosti krásné majitelky Moniky Žídkové. Paní Soňa Vám poradí, jak si udržet nejen pleť, ale i tělo v kondici, v podzimním období. Zároveň Vám můžu...

Orientální proticelulitní a zeštíhlující terapie

29.08.2012 15:25
Jsem potěšená, že Vám mohu nabídnout úplně nový produkt. A tím je zábal na postiženou kůži na stehnech a zadečku (trpí tím až 90% žen). Víme, že musíme změnit životosprávu, posílit i oslabená játra, pokožku zpevnit cvičením a také ji pomůžeme vhodnými zábaly. Proticelulitní a zeštíhlující terapii...

Trochu jiná novinka

07.08.2012 18:10
Přidávám zprávičku k pousmání. Velmi mě pobavila nedávná příhoda mé známé, když mi vyprávěla, jak si zaplatila "medovou masáž" v jednom salonu. Po ulehnutí na lehátku pan masér nalil mé známé med na záda. Zhasl světlo a ponechal ji v místnosti samotnou. Známá po chvíli nemohla ani vstát, neboť se...

Akce 30% slevy PRODLOUŽENA

13.07.2012 13:45
Jistě Vás potěší, že akce 30% slevy na všechny druhy masáží je prodloužena. Přejí Vám krásné léto, ať načerpáte novou energii a jste sami se sebou vnitřně spokojení. Slunce vivat :)

Metamorfní technika

25.06.2012 17:27
Metamorfní technika je velice jemná technika, přesto účinná. Odstraňuje bloky díky pohybu pacientovy životní energie. Toto ošetření může podstoupit prakticky kdokoliv, od kojence po důchodce, všichni, kteří utrpěli různá traumata, či řeší životní situace. Pomocí této techniky se zlepšují i nemoci...
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>